У Делятинській селищній раді відбулась атестація посадових осіб органів місцевого самоврядування...

Дата: 28.12.2021 10:40

23 грудня відбулась атестація посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Один раз на чотири роки посадові особи органів місцевого самоврядування (ОМС) підлягають атестації. Атестація посадових осіб ОМС здійснюється відповідно до ст. 17 Закону про службу в ОМС. Під час атестації оцінюються результати роботи, ділові та професійні якості, виявлені працівниками при виконанні обов'язків, визначених типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками посад і відображених у посадових інструкціях.

За результатами атестації, всі працівники, які підлягали атестаціє, відповідають займаним посадам та є атестованими.