Сьогодні 14 грудня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Делятинської селищної ради.

Дата: 14.12.2021 16:01

На засіданні було заслухано доповідачів та розглянуто такі питання Порядку денного:

1. Про орієнтовний план роботи виконавчого комітету  Делятинської селищної ради на 2022 рік.

Доповідач: Іванна Поп’юк – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

2. Про перейменування вулиці Галана в с. Білі Ослави Делятинської селищної ради Надвірнянського  району Івано-Франківської області.

Доповідач: Любомир Василишин – начальник відділу земельних  відносин та  екології.

3. Про укладення договорів  оренди  майна комунальної  власності  Делятинської  селищної ради  за результатами  електронних процедур.

4. Про закріплення прилеглих територій за установами та суб’єктами підприємницької діяльності.

Доповідач: Петро Якимець – заступник селищного голови.

5. Про надання матеріальної допомоги жителям Делятинської територіальної громади.

Доповідач: Василь Юзьків – начальник відділу соціального захисту населення.

6. Про затвердження висновку Опікунської ради  про доцільність  призначення опікуна.

Доповідач: Василь Юзьків – начальник відділу соціального захисту населення.

7.  Про затвердження  висновку органу опіки і піклування  про доцільність  позбавлення батьківських  прав.

Доповідач: Наталія Черленюк-Почтар – начальник  служби у справах дітей.

8. Про забезпечення  збереження житла та майна дитини-сироти.

Доповідач: Наталія Черленюк-Почтар – начальник  служби у справах дітей.

9. Про забезпечення збереження житла та майна дитини-сироти.

Доповідач: Наталія Черленюк-Почтар – начальник  служби у справах дітей.

10. Про затвердження розпорядження селищного голови.

Доповідач: Наталія Черленюк-Почтар – начальник служби у справах дітей.

11. Про затвердження протоколу комісії по розгляду  земельних спорів  та інших звернень, які потребують  вивчення на місцевості  на території Делятинської селищної ради від 08.11.2021 № 11/2021.

Доповідач: Василь Климюк – спеціаліст відділу земельних  відносин та  екології.

12. Про затвердження протоколу комісії по розгляду  земельних спорів  та інших звернень, які потребують  вивчення на місцевості  на території Делятинської селищної ради від 17.11.2021 № 12/2021.

Доповідач: Василь Климюк – спеціаліст відділу земельних  відносин та  екології.

13. Про затвердження протоколу комісії по розгляду  земельних спорів  та інших звернень, які потребують  вивчення на місцевості  на території Делятинської селищної ради від 26.11.2021 № 13/2021.

Доповідач: Василь Климюк – спеціаліст відділу земельних  відносин та  екології.

14. Про виведення із членів ОСГ Лейбюк Богдани Володимирівни.

Доповідач: Василь Климюк – спеціаліст відділу земельних  відносин та  екології.

15. Про виведення із членів ОСГ Шеремету Василя Юрійовича.

Доповідач: Василь Климюк – спеціаліст відділу земельних  відносин та  екології.

16. Про виведення із членів ОСГ Гуменюк Галини Михайлівни.

Доповідач: Василь Климюк – спеціаліст відділу земельних  відносин та  екології.

17. Про виведення із членів ОСГ Бойко Світлану Юріївну.

Доповідач: Василь Климюк – спеціаліст відділу земельних  відносин та  екології.

18. Про виведення із членів ОСГ Крупач Наталії Іванівни.

Доповідач: Василь Климюк – спеціаліст відділу земельних  відносин та  екології.

19.Про корегування тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів КП «Комунгосп».

Доповідач: Петро Якимець заступник селищного голови.

20.Про корегування тарифу на послуги з водопостачання КП «Комунгосп».

21.Про затвердження Протоколів електронних аукціонів з оренди обєктів

комунального майна та надання в оренду комунального майна Делятинської селищної ради за результатами електронних процедур.

22.Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку)  уч. Горішняк, 118 А, с. Чорні Ослави  Грещук Лесі  Петрівни.

23.Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку)  Іваніщака Юрія Юрійовича.

24.Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку)  Іваніщака Юрія Юрійовича.

25.Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку)  Почтар Данеїли Романівни.

26.Про зміну  поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку)  Римарук Світлани Володимирівни.

27.Про зміну  поштової  адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку)  Шовгенюк Ганни Антонівни.

28.Про зміну  поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку)  Ванджури Антона Дмитровича.

29.Про виведення із членів ОСГ Бойко Марії Василівни.

Доповідач: Василь Климюк – спеціаліст відділу земельних  відносин та  екології.

30.Про виведення із членів ОСГ Струк Надії Володимирівни.

Доповідач: Василь Климюк – спеціаліст відділу земельних  відносин та  екології.

31.Про внесення змін в погосподарський облік Чорноославського старостинського округу  Делятинської селищної ради.

Доповідач:  Іванна Поп’юк – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

32.Про створення добровільної пожежної охорони Делятинської селищної територіальної громади.

33. Різне.

Доповідач: Богдан Клим’юк селищний голова.