МОЗ розширить перелік професій з обов'язковою вакцинацією проти COVID-19

Дата: 07.12.2021 10:56

Про це під час брифінгу 22 листопада повідомив голова МОЗ Віктор Ляшко.

"Із 9 грудня набуває чинності наказ про розширення переліку професій, для яких вакцинація є обов'язковою. Цього разу йдеться про працівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади; працівників установ та закладів, що надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів; працівників підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави – "Укрпошта", "Укрзалізниця" та інші", – зазначив він.

Міністр закликав працівників зазначених професій не зволікати із вакцинацією та зробити щеплення якнайшвидше.

"Це захист вас та ваших рідних”, – наголосив Ляшко.

Відповідно до переліку, затвердженого наказом МОЗ від 4 жовтня 2021 року № 2153, обов'язковим профілактичним щепленням підлягають працівники центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів; місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів; закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.