В Делятинській ТГ відбувся звіт по проєктній діяльності...

Дата: 03.12.2021 16:05

Відбулося виїзне засідання ради обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування

Голова обласної ради Олександр Сич та його перший заступник Василь Гладій спільно з членами ради обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування з робочим візитом побували в Делятинській територіальній громаді. В рамках робочої поїздки вони ознайомилися з результатами реалізації проєктів обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування, які впроваджувалися упродовж останніх трьох років.
"Ми аналізуємо проекти, не тільки ті, які реалізовувалися цього року, але й за декілька останніх років, щоби відчути динаміку. В горах своя динаміка та своєрідність проектів. Вони більшою мірою ґрунтуються на автентичності. Їхня стратегічна мета - залучити туриста. А для цього треба вишукувати родзинки. Вкотре переконуюся, що наша ідея проведення конкурсу проектів розвитку місцевого самоврядування не тільки помічна громадам у фінансовому плані, але й дає стимул і підштовхує на реалізацію того креативу, на який би в іншому випадку, можливо, навіть і не звернули увагу", - підкреслив Олександр Сич
Перебуваючи в Делятинській територіальній громаді керівники та депутати обласної ради ознайомилися з результатами реалізації проєкту-переможця дев’ятого Конкурсу "Делятинщина – предвічна брама в Карпати", в рамках якого було облаштовано 4 туристичні локації. Окрім цього керівництво Делятинської територіальної громади презентувало результати реалізації чотирьох проєктів-переможців дев’ятого-одинадцятого Конкурсів, які впроваджувалися упродовж 2019-2021 років. На їх співфінансування з обласного бюджету було спрямовано один мільйон гривень. Селищний голова Богдан Клим'юк за допомогою підготованої презентації ознайомив керівників області із ходом робіт реалізацією проєктів. По дорозі до Яремчанської громади із коротким екскурсом відвідали Делятинський краєзнавчий музей, де його керівник і науковий співробітник Андрій Мисюк представив численні унікальні експонати та коротко розповів про унікальність та самобутність територій минулої та сучасної Делятинщини.