У Делятині настелили новий міст – конструкція із віражем

Дата: 30.11.2021 16:10

У Делятині реконструюють міст на національній автотрасі Н-09 Мукачево – Львів – цими днями завершили основу мосту.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, на шляхопроводі в Делятині забетоновано монолітну залізобетонну плиту.

“На важливому інфраструктурному об’єкті, що на км 254+302 дороги, завершено бетонування монолітної залізобетонної плити. Після цього етапу робіт працівники підрядного підприємства продовжать гідроізоляцію основи та приступлять до асфальтування проїзної частини мосту, встановлення перильного та бар’єрного огородження”, – інформують дорожники.

Складність полягає в тому, що конструкція мосту – із віражем.

Підрядна організація – ТОВ «ПБС». Фінансування – програма Велике будівництво. Авторський нагляд здійснює генеральний проєктувальник – НУ «Львівська політехніка». Технічний нагляд – ТОВ «Незалежна інжинірингова компанія» і ДП «Дорожній контроль якості».

Шляхопровід у Делятині побудований у 1967 році. Відтоді його експлуатаційне утримання здійснювалося без капітального ремонту.

Щоб не створювати заторів на важливій транспортній магістралі Н-09 Мукачево – Львів, перед початком капітального ремонту збудували тимчасовий об’їзд під залізницею. Для цього довелося зробити пониження дороги під колією.