В Делятинській громаді відбулись заходи до Дня пам'яті жертв Голодоморів...

Дата: 27.11.2021 20:03

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Наймасштабнішим за кількістю людських жертв став Голодомор 1932-1933 років. Саме його наразі називають геноцидом українського народу. Жертвами цього Голодомору в Україні стали щонайменше 3,9 мільйонів людей. Цього року пам’ятний день припав на 27 листопада.

З нагоди пам'ятного дня в Делятинській громаді відбулося народне віче.... В Делятині біля пам'ятного хреста, встановленого на спомин жертв голодоморів, по вул 16 Липня за участі керівництва територіальної громади, місцевими парохами було відслужено поминальну панахиду... Присутні долучилися до загальноукраїнської акції "Запали свічку пам'яті", запаливши символічні лампадки... У спільній молитві згадали невинно замучених українців, дітей, жінок, які загинули мученицькою смертю... Нехай подібне ніколи не повториться знову! Вічна і світла пам'ять!