Вітаємо з ювілейним днем народження депутата Делятинської селищної ради Меланюка Андрія Юрійовича!
Дата: 24.11.2021 08:56
Кількість переглядів: 282
Щиро вітаємо Вас з чудовим серйозним ювілеєм, з Днем народження! Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення. Шаленого кохання, успіхів на депутатській ниві, фінансової стабільності та Божого благословення на багато щасливих років життя!
З повагою селищний голова Богдан Клим'юк,виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04354539/6b509f522d3290f41e769f477ab9a410.jpg)
« повернутися