9 листопада  2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Делятинської селищної ради.

Дата: 10.11.2021 10:03

На засіданні було заслухано доповідачів та розглянуто такі питання Порядку денного:

1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради за ІІІ квартал 2021 року».

Доповідач: Володимир Кухтарук  директор КНП «Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації».

2.  Про проведення новорічних і різдвяних свят на території  Делятинської селищної ради .

Доповідач: Михайло Гаврилюк начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

3. Про  погодження  режиму  роботи  магазину  «Алко шоп»  для торгівлі алкогольними  напоями по вул. 16 Липня, 222 Д, смт Делятин ФОП Стельмащук Уляні Дмитрівні.

Доповідач: Іван Марчук – завідувач, головний архітектор сектору містобудування та архітектури.

4. Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» гр. Тимінській М.М., яка народила та виховала до восьмирічного віку 5 дітей.

Доповідач: Василь Юзьків – провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення.

5. Про  затвердження  розпорядження селищного голови.

Доповідач: Наталія Черленюк-Почтар – провідний спеціаліст служби у справах дітей.

6. Про виведення з членів ОСГ Шовгенюк Наталії Юріївни.

Доповідач: Любомир Василишин – начальник відділу земельних відносин та екології.

7. Про виведення з членів ОСГ Поварчук Ганни Миколаївни.

8.Про    укладення   договорів   оренди   майна    комунальної   власності Делятинської селищної ради  за  результатами електронних процедур.

9. Про надання статусу службових квартир та видачі ордерів на квартири.

10.Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) вул. Руднєва, 62 А, с. Заріччя Вацик Оксани Михайлівни.

11.Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) вул. Сагайдачного, 30 Б, с. Заріччя Клим’юка Богдана Васильовича.

12.Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) вул. Ровенька, 10 А, с. Заріччя Савчук Марії Іванівни.

13. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (нежитловій будівлі) вул. Руднєва, 36 А,  с. Заріччя Вацик Ганни Дмитрівни.

14. Про виведення із членів ОСГ Щербюк Світлани Степанівни.

15. Про виведення із членів ОСГ Абрамюка Василя Миколайовича.

16. Про роботу Делятинського краєзнавчого музею.

Доповідач: Андрій  Мисюк – завідувач Делятинського краєзнавчого музею.

17. Різне.

Доповідач: Богдан Клим’юк селищний голова.