Вітаємо з днем народження депутата Делятинської селищної ради, заступника начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Дідик Руслану Василівну!

Дата: 05.11.2021 08:54

Прийміть щирі побажання з нагоди дня народження! Міцного Вам здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів! Успіхів у роботі та на депутатській ниві, шаленого кохання, добробуту, фінансової стабільності та здійснення мрій! Хай Господь щедро обдаровує всіма земними благами і дарує многая літ!
З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради