Делятинську громаду із робочим візитом відвідала делегація із Польщі..

Дата: 27.10.2021 15:33

До Делятинської ТГ із робочим візитом завітала делегація  із м. Всхова Республіки Польща, а саме: бургомістр м. Всхова Конрад Антковяк, секретар міської ради Ганна Кнафлевська та директор музею Всховського краю Даміан Малецький.

Поважні гості прибули спільно із представниками Надвірнянської територіальної громади: заступником голови Надвірнянської ТГ Ярославом Гундяком, секретарем Надвірнянської міської ради Тарасом Пекарським, керуючим справами Надвірнянської міської ради Олегом Антонюком та начальником управління  культури і туризму Надвірнянської міської ради Олександром Зварчуком. На засіданні за круглим столом було обговорено проблемні питання громади, можливі напрямки подальшого розвитку, заплановано спільні шляхи співпраці.

Представники польської делегації поділилися досвідом роботи після впровадження реформи децентралізації у власній громаді, розповіли про методи управління в освітній та культурній галузях, про практику боротьби із коронавірусною інфекцією.

Голова Делятинської ТГ Богдан Клим’юк вручив гостям запрошення до співпраці та обміну досвідом, оскільки представники даної польської громади є першими закордонними партнерами, з ким заплановано укладення Меморандуму про співпрацю.

Окрім того,  гостям було запропоновано оглянути нове приміщення відділу Центр надання адміністративних послуг, відвідали Делятинський краєзнавчий музей із пізнавальною екскурсією від Андрія Мисюка…