Онлайн тренінг для малих та середніх агровиробників

Дата: 25.10.2021 10:42

Всеукраїнська Асоціація громад (ВАГ) на потребу малих та середніх агровиробників у отриманні додаткових знань та навиків щодо протидії проявам рейдерства в аграрній сфері (незаконного протиправного заволодіння земельними ресурсами та похідними благами), що стало надзвичайно актуальним у зв’язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення, пропонує ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізації проєкту з підтримки діяльності громадської антирейдерської платформи, що впроваджується в рамках «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)» (надалі –«Проект АГРО).

Для посилення інституційної спроможності та підвищення кваліфікації в галузі застосування земельного законодавства щодо протидії аграрному рейдерству. Подаємо інформацію про можливість доєднатися до онлайн- тренінгу серед малих та середніх агровиробників Делятинської громади. Під час тренінгу заплановано опрацювати:

-актуальні зміни у сфері земельного законодавства;

-актуальні потреби щодо попередження порушення прав землевласників та землекористувачів;

-систематизовані практичні кейси аграрного рейдерства з аналізом причин, що їх зумовили;

-можливості доступу до публічних реєстрів та кадастрів.

Тренінг для малих та середніх агровиробників області буде проводитися в онлайн-режимі із використанням платформи Zoom.

Для участі потрібно зареєструватися за посиланням:

Посилання на приєнання до олайн тренінгу та програма будуть надіслані учасникам на електронні адреси, вказані при реєстрації за день до проведення заходу.

З питань проведення тренінгу для малих та середніх агровиробників області звертатися до Анастасії Куриленко, тел. моб. 093 014 6462

Для Івано-Франківської області тренінг заплановано на 27.10.2021 року з початком о 14.00 год