В Делятинській громаді відбулося засідання "День депутата" до чергової тринадцятої сесії селищної ради

Дата: 19.10.2021 15:05

• Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Було розглянуто та опрацьовано питання Порядку денного, враховано депутатські пропозиції, деякі питання відправлено на доопрацювання.

Основний Порядок денний

тринадцятої чергової сесії Делятинської селищної ради

від   21 жовтня 2021 року

1.Про звіт про підсумки виконання бюджету Делятинської селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

Доповідач: Тарас Вацик- начальник відділу фінансів.   (І том, ст. 2)

2. Про прийняття на баланс вартості робіт об’єктів, що знаходяться на території Делятинської селищної ради.

Доповідач: Іванна Радул – начальник відділу – головний бухгалтер відділу бухгалтерського відділу та звітності Делятинської селищної ради. (І том, ст. 24)

3. Про списання кредиторської заборгованості, строк позивної давності минув.

Доповідач: Іванна Радул – начальник відділу – головний бухгалтер відділу бухгалтерського відділу та звітності Делятинської селищної ради. (ІІ том, ст. 2)

4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2020 року № 60-3/2020 «Про бюджет Делятинської селищної територіальної громади на 2021 рік»

Доповідач: Тарас Вацик- начальник відділу фінансів. (ІІ том, ст. 3)

5. Про Порядок формування та ведення кадрового резерву в Делятинській селищній раді.

Доповідач: Марія Руснак- головний спеціаліст відділу правової та кадрової роботи. (ІІ том, ст. 14)

6. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

Доповідач: Марія Руснак- головний спеціаліст відділу правової та кадрової роботи.  (ІІІ том, ст. 2)

7.Про затвердження Положення про проведення атестації посадових осіб Делятинської селищної ради.

Доповідач: Марія Руснак- головний спеціаліст відділу правової та кадрової роботи. (ІІІ том, ст. 9)

8. Розгляд питань, що стосуються земельних відносин (всі опубліковані на сайті, пакетами)

Додатковий Порядок денний

тринадцятої чергової сесії Делятинської селищної ради

від 21.10.2021 року

1. Про План розвитку мережі закладів освіти Делятинської селищної ради  на 2022-2024 роки.

Доповідач: Руслана Дідик -  заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту. V том, ст. 2)

2. Про затвердження мережі закладів освіти Делятинської селищної ради на 2021-2022 навчальний рік.

Доповідач: Руслана Дідик -  заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту. V том, ст. 4)

3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 05.03.2021 р. №185-6/2021 «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Делятинської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки»

Доповідач: Степан Северилов  - заступник селищного голови.V том, ст. 7)

4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 21.12.2018 року № 579-12/2018 «Про затвердження Програми соціального захисту населення об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки».

Доповідач: Василь Юзьків – провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення. V том, ст. 19)

5. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2020 року № 45-3/2020 «Про затвердження Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки в Делятинській селищній раді на 2021 рік».

Доповідач: Петро Якимець – заступник селищного голови   (матеріали окремо)

6. Про внесення змін до рішення селищної ради від 18.06.2021р. №306-9/2021 «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Делятинської селищної ради» та рішення селищної ради від 20.08.2021р. №528-11/2021 «Про затвердження Переліків об’єктів оренди комунального майна Делятинської селищної ради, які підлягають передачі в оренду» (том V, ст. 2)

Доповідач: Любомир Василишин начальник відділу земельних відносин та екології

7. Про затвердження Протоколів електронних аукціонів з оренди обєктів комунального майна та надання в оренду комунального майна Делятинської селищної ради за результатами електронних процедур