12 жовтня в Делятинській громаді відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 12.10.2021 15:01

Було розглянуто та прийнято рішення з таких питань Порядку денного:

1. Про звіт про виконання бюджету Делятинської селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

Доповідач: Тарас Вацик – начальник відділу фінансів.

2. Про надання дозволу Делятинському ліцею №2 на оплату за теплову енергію, електричну енергію та водопостачання.

Доповідач: Михайло Гаврилюк – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

3. Про звіт про роботу інспектора з благоустрою Делятинської територіальної громади за І півріччя 2021 року.

Доповідач: Любов Гаврилюк – інспектор з благоустрою КП «Комунгосп».

4. Про забезпечення збереження житла та майна малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування.

Доповідач: Наталія Черленюк-Почтар – провідний спеціаліст служби у справах дітей.

5. Про забезпечення збереження житла та майна малолітніх дітей-сиріт.

6. Про забезпечення збереження житла та майна дитини-сироти.

7. Про забезпечення збереження житла та майна дітей, позбавлених батьківського піклування.

8.  Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку)  вул. П. Мирного, 4 А, с. Заріччя Гнатюк Ірині Іванівні.

Доповідач: Іван Марчук – завідувач, головний архітектор сектору містобудування та архітектури.

9. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку)  вул. Облаз, 2 Д, смт Делятин Масевичу Юрію Васильовичу.

10. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку)  вул. Б Хмельницького, 92 А, смт Делятин Білицькому Назарію Васильовичу.

11. Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку)  вул. 16 Липня, 37 Б, смт Делятин Віняк Ользі Богданівні.

12. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку)  вул. Незалежності, 80, с. Заріччя Римаруку Тарасу Володимировичу.

13. Про виведення із членів ОСГ Тирського Антона Михайловича.

Доповідач: Любомир Василишин начальник відділу земельних відносин та екології.

14. Про виведення із членів ОСГ Лейбюк Марії Василівни.

Доповідач: Любомир Василишин начальник відділу земельних відносин та екології.

15.Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Делятинський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Делятинської селищної ради за ІІІ квартал 2021 року.

Доповідач: Іванна Абрам’юк директор КНП «Делятинський центр первинної медико-санітарної допомоги».

16. Про стан сплати земельного податку.

Доповідач: Любомир Василишин начальник відділу земельних відносин та екології.

17. Про затвердження протоколу комісії по розгляду земельних спорів та інших звернень, які потребують вивчення на місцевості на території Делятинської селищної ради від 10.09.2021 № 10/2021.

Доповідач: Любомир Василишин начальник відділу земельних відносин та екології.

18. Про присвоєння поштової адреси об’єкту  нерухомого майна (житловому будинку) вул. Січових Стрільців, 1 В, с. Білі Ослави Лейбюку Василю Ярославовичу.

19. Про зміну поштової адреси об’єкту  нерухомого майна (житловому будинку) вул. Луги, 107 А, смт Делятин Костику Василю Андрійовичу.

20. Про виведення із членів ОСГ Гоголя Василя Васильовича.

Доповідач: Любомир Василишин начальник відділу земельних відносин та екології.

21. Про укладення договору оренди майна комунальної власності  Делятинської селищної ради з ТзОВ «Карпатитеплопостач».

Доповідач: Любомир Василишин начальник відділу земельних відносин та екології.

22. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Доповідач: Петро Якимець заступник селищного голови.

23. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 12.01.2021 р. № 4 «Про комісію з питань захисту прав  дитини виконавчого комітету Делятинської селищної ради, затвердження її персонального  складу та положення»»

24. Різне.

Доповідач: Богдан Клим’юк селищний голова.