Вітаємо всіх художників Делятинської громади, талановитих майстрів пензля, шанувальників образотворчого мистецтва з професійним святом – Всеукраїнським днем художника!

Дата: 10.10.2021 07:10

Щорічно у другу неділю жовтня своє професійне свято відзначають українські художники, митці та усі, хто долучається до розвитку українського образотворчого мистецтва, популяризуючи його в Україні та світі.

Сучасне ж мистецтво – це важлива складова культури нашої держави, що сприяє примноженню духовних цінностей, формуванню світогляду особистості та консолідації суспільства. Сьогодні українські художники, зокрема митці нашого краю, яскраво демонструють самобутність нашого мистецтва, професійну досконалість та глибинне відчуття національної своєрідності.

Тож бажаємо  Вам добра і процвітання, міцного здоров’я та творчої наснаги, нових здобутків і звершень в ім’я щасливого майбутнього України.

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради!