Щиро вітаємо командування та особовий склад військової частини А 1807 з нагоди 60-ї річниці з дня її створення.

Дата: 01.10.2021 08:45

Шановні командири та військовослужбовці військової частини А 1807!

Від імені виконавчого комітету та депутатського корпусу Делятинської селищної ради щиро вітаємо командування та особовий склад військової частини А1807 з нагоди 60-ї річниці з дня її створення.

Завдяки повсякденній самовідданій праці,  наполегливості, високій майстерності та професіоналізму особового складу вона є зразком військової дисципліни серед формувань Збройних Сил України. Ви завжди гідно виконуєте поставлені завдання, стоїте на сторожі спокою, підтримуєте військовий порядок, завдяки вам мирні люди мають можливість спокійно жити і працювати.

За це Вам глибока шана і повага! Вітаємо ветеранів військової частини, волонтерів та партнерів, чия допомога не раз ставала на допомогу нашим воїнам на східному кордоні Держави.

Висловлюємо щиру вдячність родинам наших захисників – за мужність, терпіння, підтримку та вміння чекати в ці нелегкі часи..

Бажаємо  усім успіхів, мирного неба, добра, злагоди, оптимізму, родинного благополуччя та нових здобутків у виконанні почесних завдань служіння Вітчизні!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради