Вітаємо з професійним святом працівників лісу!

Дата: 19.09.2021 04:18

Щиро вітаємо людей мужніх та благородних професій – лісівників, лісозаготівельників, деревообробників, меблевиків та лісохіміків, які в невтомній праці вирощують, охороняють та глибоко переробляють продукт зеленого золота Карпат – ліс.
Лісове довкілля надзвичайно впливає на здоров’я і життєвий рівень людей, а ліс як сировина використовується у всіх сферах народного господарства: це і меблі, і високоякісний папір, і будматеріали...
Тому сьогодні особлива подяка та низький уклін ветеранам галузей, які доклали чимало зусиль та енергії для збереження виробничого та науково-технічного потенціалу їх висококваліфікованих кадрів, профспілковому активу за їхню послідовну принципову політику в захисті соціальних прав та інтересів трудівників.

Благородна праця лісівників завжди була важливою та незамінною для суспільства, адже від її результатів залежить теперішнє та майбутнє благополуччя держави.

Нехай природа буде вдячна за ваші труди, за вашу пильну увагу, за догляд і турботу про неї. Нехай дерева, своїми зеленими шапками прикрашають ліси, даруючи кисень та дім для диких тварин.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, а також успіхів у справі збереження і примноження лісових багатств нашого краю. З професійним святом!

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради