Вітаємо з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Дата: 12.09.2021 05:33

Шановні працівники нафтогазового комплексу!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Без нафти та газу неможливо уявити функціонування паливно-енергетичного комплексу, транспортної та житлово-комунальної сфери, різних галузей економіки країни.

Ми високо цінуємо внесок трудових колективів нафтовидобувної,  газової та нафтопереробної галузі, нелегку працю геологів і буровиків, будівельників, технологів і транспортників, усіх, хто пов’язав своє життя з видобутком, обробкою і постачанням нафти та газу.

Нехай і надалі ваші зусилля будуть спрямовані на піднесення національної економіки, зміцнення енергетичної незалежності нашої держави. Завдяки вашій самовідданій праці, високому професіоналізму і відповідальному ставленню до справи з року в рік збільшується видобуток нафти й газу,  зростає транзитний потенціал, розвивається паливно-енергетичний комплекс країни.

Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму та миру. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай ваше життя буде багатим на радісні та світлі події! І нехай блакитний вогник зігріває ваші домівки та ваші серця!

З нагоди професійного свята зичимо вам нових трудових звершень, професійних здобутків в ім’я України. Щастя, миру,  добра і достатку у Ваших  родинах!

З повагою селищний голова Богдан Клим’юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради