Друга субота вересня - День українського кіно...

Дата: 11.09.2021 05:30

Шановні працівники галузі кінематографу!
Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня українського кіно.

Вітчизняний кінематограф збагатив скарбницю світової культури непересічними творами, які відображають самобутність українського народу, його національний колорит і глибину характеру. Ми пишаємося тим, що із нашого народу походять такі  відомі імена, як Олександр Довженко та Іван Кавалерідзе, Сергій Параджанов та Леонід Биков, Леонід Осика та Іван Миколайчук, а також багатьох інших  їхніх талановитих творчих послідовників. І сьогодні наші молоді кінематографісти здобувають заслужені відзнаки на міжнародних кінофестивалях, в тому числі Канського, віримо у нові здобутки українських режисерів, акторів, художників.

В цей святковий день щиро бажаємо усім кіномитцям та прихильникам українського кіно міцного здоров’я, добра і щастя, творчого неспокою і великої наснаги у змаганні за увагу та любов глядача.

Нехай рік від року збільшується кількість цікавих українських фільмів, а кінозали переповнюються щирими шанувальниками цього найдоступнішого виду мистецтва. Всіх земних благ!

З повагою селищний голова Богдан Клим’юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради