В Делятинській громаді відбулося чергове засідання виконавчого комітету Делятинської селищної ради

Дата: 10.09.2021 10:53

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису9 вересня 2021 року в залі засідань Делятинської селищної ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На засідання голова Делятинської громади Богдан Клим'юк урочисто нагородив грамотами за багаторічну сумлінну працю, виховання спортсменів Європейського та Міжнародного рівнів, вагомий особистий внесок у розвиток спорту на теренах Делятинської громади та з нагоди відзначення Дня фізкультури та спорту в Україні тренера Маланюка Ярослава Дмитровича та за зайняте І місце у змаганнях ІІІ літньої Гімназіади України з легкої атлетики і з нагоди відзначення Дня фізкультури та спорту України Мироняка Володимира Юрійовича. Після нагородження розпочалося засідання і розгляд наступних питань Порядку денного:

1.Про стан готовності установ, організацій та комунальних підприємств Делятинської селищної ради до опалювального сезону 2021-2022 років.

Доповідач: Петро Якимець – заступник селищного голови.

Співдоповідач: Михайло Гаврилюк – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

2. Про забезпечення збереження житла та майна дитини, позбавленої батьківського піклування.

Доповідач: Наталія Черленюк-Почтар – провідний спеціаліст служби у справах дітей.

3. Про затвердження висновку органу опіки та піклування  про доцільність позбавлення батьківських прав.

4. Про надання  послуг одиноким та одиноко проживаючим громадянам  в населених пунктах  Делятинської територіальної громади.

Доповідач: Василь Юзьків – провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення.

5. Про затвердження протоколу комісії по розгляду земельних спорів та інших звернень, які потребують вивчення на місцевості на території Делятинської селищної ради від 11.08.2021 № 9/2021.

Доповідач: Василь Климюк – спеціаліст відділу земельних відносин та екології.

6.  Про виведення із членів ОСГ Брайляка Ореста Михайловича.

Доповідач: Василь Климюк – спеціаліст відділу земельних  відносин та  екології.

7. Про виведення із членів ОСГ Дячук Інни Никифорівни.

Доповідач: Василь Климюк – спеціаліст відділу земельних  відносин та  екології.

8.Про оплату за навчання учнів Делятинської дитячої музичної школи  на 2021-2022 навчальний рік.

Доповідач: Михайло Гаврилюк начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

9.Про функціонування закладів культури в населених пунктах Делятинської селищної ради.

10.Про організацію та проведення ІІ регіонального фестивалю «Ярмарок в Делятині».

Доповідач: Степан Северилов – заступник селищного голови.

11.Про надання дозволу на тимчасову виїзну торгівлю в смт Делятин  Делятинської селищної ради.

Доповідач: Петро Якимець – заступник селищного голови.

12.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Доповідач: Петро Якимець – заступник селищного голови.

13.Про проведення перших некомерційних пригодницьких командних змагань з пішого туризму «Чорний Шлях».

Доповідач: Степан Северилов – заступник селищного голови.

14. Різне.

Доповідач: Богдан Клим’юк – селищний голова.