Щиро вітаємо з днем народження адміністратора відділу Центр надання адміністративних послуг в с. Білі Ослави Ванджуру Романа Богдановича!

Дата: 10.09.2021 08:25

Сердечно вітаємо Вас з Днем народження! Нехай кожен Ваш день буде сповнений радістю, посмішками та чудовими емоціями! Гарного настрою, натхнення, наснаги, творчих злетів, потужних звершень, добробуту, оптимізму і миру! Нехай множаться й збуваються Ваші мрії та бажання! Нехай кожен Ваш день буде значущим, яскравим й результативним! Успіхів у роботі та Божого благословення на многая літ!

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради