Вітаємо з Днем підприємця України!

Дата: 05.09.2021 08:34

Шановні підприємці-платники податків, вітаємо вас із професійним святом!

Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво і приватна ініціатива. Сьогодні, коли є всі підстави говорити не лише про стійку тенденцію до стабілізації національної економіки, але фактично про її відродження, не можна не відзначити особливого внеску того сектору, який ви представляєте.

Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.

Бажаємо вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України, щастя і благополуччя в особистому житті.

Висловлюємо щиру вдячність всім, хто долучається до розвитку громади, до створення комфортних умов проживання в нашому краї, хто своєю матеріальною допомогою покращує якість життя малозабезпечених сімей та тих, хто потребує допомоги... Тільки разом ми здобуваємо великі результати, примножуємо добрі традиції та стаємо гідним прикладом для нащадків.

Хай вас береже Господь, в родинах буде затишок, а на душі світло і спокій, хай сміливі ідеї завжди будуть вдалими!

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради