Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області інформує!

Дата: 03.09.2021 08:50

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ!

З 10 вересня вводимо обмеження руху автомобільного транспорту на а/д державного значення Н-09 Мукачево – Львів у Надвірнянському районі.

Такі заходи – у зв’язку з капітальним ремонтом шляхопроводу на км 254+302 цієї дороги в Делятині.

Рух автотранспорту, габарит по висоті яких становить до 3 м, здійснюється за тимчасовою схемою об’їзду.

Об’їзд транспортних засобів із габаритом по висоті понад 3 м та вагою до 24 т здійснюється через смт Ланчин – м. Коломию – смт Яблунів – смт Делятин, а транспортних засобів висотою понад 3 м і вагою понад 24 т – через с. Марківці – смт Отинія – м. Коломия – м. Косів - смт Верховина - с. Татарів.

На а/д Н-09 Мукачево – Львів, Н-10 Стрий – Мамалига, Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, Т-09-06 Івано-Франківськ - Надвірна та Т-09-05 Делятин – Раківчик будуть виставлені відповідні дорожні знаки та схеми об'їздів.

Просимо із розумінням віднестися до тимчасових обмежень та дотримуватися Правил дорожнього руху.