Щиро вітаємо з 1 вересня, з Днем Знань!

Дата: 01.09.2021 08:37

В перший день осені щиро вітаємо всіх педагогічних працівників, першокласників, випускників та всіх школярів, для кого лунає сьогодні перший дзвінок!

День знань стає святом  для тих, хто навчає, хто вчиться, хто випроводжає та зустрічає зі школи, хто щодня везе шкільним автобусом, хто своїм прикладом спонукає до творчості, спортивних досягнень та перемог, хто з маленької людини формує грамотну та сильну особистість….

Надзвичайно хвилююче мелодія першого дзвінка лунає сьогодні для першокласників, які в цей святковий день ступають на дорогу Знань. Нехай ваш шлях буде захоплюючим і цікавим, легким та пізнавальним! Вдалої подорожі країною знань!

В цей день дозвольте висловити щиру вдячність тим, хто присвятив своє життя нелегкій педагогічній справі. Завдяки вашій клопіткій праці твориться майбутнє Держави, тільки від вас залежить якою стане маленька Людина в майбутньому… Окриляйте, допомагайте досягати висот, давайте надію, звільняйте від страхів, бережіть та прищеплюйте любов. Зичимо щоб кожен ваш день був сповнений радістю, щастям та теплом людської подяки за добрі справи.

Бажаємо Вам  мудрості,  миру і злагоди у житті, родинного затишку та віри в щасливе майбутнє добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці!

Батькам бажаємо витримки і натхнення для сприяння у навчанні, достатку та міцного здоров’я!

Нехай новий навчальний рік стане  для всіх роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!

З повагою селищний голова Богдан Клим’юк, виконавчий комітет та депутаський корпус Делятинської селищної ради.