24 серпня в рамках святкування 30-ї річниці з Дня Незалежності України в смт Делятин відбувся футбольний турнір серед дівочих команд.

Дата: 25.08.2021 15:18

24 серпня в рамках святкування 30-ї річниці з Дня Незалежності України в смт Делятин відбувся футбольний турнір серед дівочих команд. Участь приймали 6 команд:

ФК "Прут", НФК "Ураганочка"м. Івано-Франківськ, ЖФК "НАДВІРНЯНОЧКА 1", ЖФК "НАДВІРНЯНОЧКА 2", ЖФК "Городенка 1"та ЖФК "Городенка 2".

З привітальними словами виступили селищний голова Делятинськоїтериторіальної громади Богдан Клим'юк та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради Михайло Гаврилюк. В результаті хвилюючої та напруженої гри перемогу здобули:

І місце - ФК"Прут",

ІІ місце - НФК "УРАГАНОЧКА",

ІІІ місце - ЖФК "ГОРОДЕНКА 1"

IV  місце - ЖФК "ГОРОДЕНКА 2",

V місце - ЖФК "НАДВІРНЯНОЧКА 1",

VІ - ЖФК "НАДВІРНЯНОЧКА 2".

Всі учасники були нагороджені медалями, грамотами та кубками. Окрім цього кожна команда отримала солодкий подарунок. Вітаємо переможців!!!!!

Дякуємо всім учасникам змагань... До нових зустрічей.