Вітаємо з народженням донечки депутата Делятинської селищної ради Жигалюка Михайла Михайловича!

Дата: 18.08.2021 08:49

Вітаємо з народженням донечки, з появою в сім’ї яскравоюї зірочки, коханої дівчинки. Бажаємо, щоб у вашої доньки завжди був чудовий настрій, міцне здоров’я і щасливе життя. Нехай для тата дочка завжди буде самою чарівною і милою принцесою, нехай для мами вона завжди залишається чудовою помічницею і гордістю душі.

Бажаємо кожен день від своєї квіточки отримувати на частинку щастя більше. Малятку — здоров’я, батькам — терпіння і мудрості. Спокійних вам ночей, сонячних днів, дзвінкого сміху, хай Господь дарує щасливу долю і многая літ!

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради