Запрошуємо на "Чорний шлях"-перші некомерційні пригодницькі командні змагання з пішого туризму в українських Карпатах

Дата: 17.08.2021 16:20

Чорний Шлях - перші некомерційні пригодницькі командні змагання з пішого туризму в українських Карпатах, які проводяться з метою:

– популяризації здорового способу життя;
– надання спортсменам, мандрівникам та шанувальникам гірського туризму можливості вдосконалити спортивну майстерність;
– екологічної просвіти через залучення до видів активного відпочинку, що не завдають шкоди довкіллю;
– популяризація гірського району "Покутські гори" та території Делятинської ОТГ в Україні та за кордоном
- ознайомлення з історичною спадщиною, природою, мистецтвом села Чорний Потік та Делятинської ОТГ в цілому

Особливість: змагання "Чорний Шлях 2021" проводяться на території Делятинської ОТГ ( тут починаються Карпати), а саме в с. Чорний Потік, багатому на чудові краєвиди, цікаві природні локації, історичні місця та унікальких умільців багатьох народних мистецтв. В учасників буде можливість у змагальному режимі вже крім звичних КП і техетапів взяти участь в різного роду майстер-класах народних мистецтв, притаманних даному регіону.
Чорний Потік -- поки незайманий край в плані туризму. Це буде чудова осіння пригода і море нових вражень!
Дебютні перегони проводитимуться в одній категорії:
-50км12год ( пішохідна дистанція, орієнтування, технічні етапи, спеціальні етапи)
Склад команди - 2 особи, яким виповнилось 18 років. Неповнолітні допускаються до змагань лише з одним із батьків.
Участь у змаганнях можуть брати як аматори (для перевірки своїх сил та здібностей), так і професіонали.
Карта з контрольними пунктами (КП) оприлюднюється в день Старту. Старт і Фініш знаходяться в одному місці.
Контрольні пункти оцінюються від “1” до “3” балів.
Порядок взяття КП - довільний.

Можливі види контрольних пунктів:
- КП ( контрольні пункти) : вершини гір, потоки, водоспади, печери, історичні місця тощо.
- ТЕ (технічні етапи): техніка спортивного туризму, стрільба з пневматичної гвинтівки
- СЕ (спеціальні етапи): участь у майстер-класах місцевих народних умільців

Умови визначення переможців:
1. Фінішувати в межах контрольного часу;
2. Подолати дистанцію в повному складі;
3. Взяти найбільшу кількість балів.
Команда яка фінішувала пізніше (в межах контрольного часу), але взяла більшу кількість балів, займає вище місце в рейтингу. Якщо команда фінішує не в повному складі, вона займає місце в рейтингу після всіх команд, які фінішували в повному складі, незважаючи на кількість взятих балів.
---------------------------------------------
Реєстрація безкоштовна!!!
РЕЄСТРАЦІЯ відкрита https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf3iopCwzdrhT7ZMrYlShHEMVbFrS39vyGK5H3nMcJNrWz2dw/viewform?fbclid=IwAR1LB6WcYZxC_OSg8a7kHagoGs4qphp2yNFIublDGSV5R5jMJ8itxmlmqgc