Вітаємо з ювілеєм Зарічанський ЗДО (ясла- садок) "Золотий колосок"!

Дата: 16.08.2021 16:35

Вітаємо з ювілеєм Зарічанський ЗДО (ясла-садок) "Золотий колосок"!
 Дитячий садок - це місце, з якого починається життя. 35-річний ювілей дитячого садка - це не просто визначна подія, це вже багаторічна історія.
Зичимо садку довголіття, його керівнику та колективу - успіхів у роботі, натхнення, творчості, витримки. Хай і надалі у садочку діти вчаться радіти життю, відкривають для себе цікаве та нове, дружно та весело граються, жваво та із захопленням гуляють.
Дорогі вихователі, помічники вихователів, всі працівники закладу, бажаємо  вам міцного здоров'я та великих можливостей для того, щоб з кожним днем перетворювати життя дітей у справжнє диво, в добру казку.
Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну дату, а ті добрі справи, які вже зроблено за ці роки, будуть справжнім скарбом для наступних поколінь педагогів та вихованців закладу.

З повагою, селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради, начальник відділу Михайло Гаврилюк та колектив відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради.