13 сепня відбулося чергове засідання виконкому Делятинської селищної ради

Дата: 14.08.2021 13:18

засідання виконавчого комітету Делятинської селищної ради

13 серпня 2021 року

1. Про звіт про виконання  бюджету Делятинської селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року.

Доповідач: Тарас Вацик   начальник відділу фінансів.

2. Про прогноз бюджету Делятинської селищної територіальної громади на  2022-2024 роки.

Доповідач: Тарас Вацик   начальник відділу фінансів.

3. Про стан готовності закладів освіти Делятинської селищної ради до 2021/2022 навчального року.

Доповідач: Михайло Гаврилюк    начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

4. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про надання згоди на влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування в прийомну сім’ю на виховання і спільне проживання.

Доповідач: Наталія Черленюк-Почтар   провідний спеціаліст служби у справах дітей.

5. Про затвердження протоколу комісії по розгляду земельних спорів та інших звернень, які потребують вивчення на місцевості на території Делятинської селищної ради від 16.07.2021 № 8/2021.

Доповідач: Василь Климюк спеціаліст відділу земельних відносин та екології.

6.  Про роботу відділу Центр надання адміністративних послуг Делятинської селищної ради за І півріччя 2021 року.

Доповідач: Іванна Поп’юк  – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

7.Про зняття з контролю рішень виконавчого комітету Делятинської селищної ради.

Доповідач: Іванна Поп’юк – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

8.Про стан готовності установ, організацій та комунальних підприємств Делятинської селищної ради до опалювального сезону 2021-2022 років.

Доповідач: Петро Якимець – заступник селищного голови.

9.Про надання матеріальної допомоги жителям Делятинської територіальної громади.

Доповідач: Василь Юзьків – провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення.

10.Про розгляд клопотання Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Доповідач: Петро Якимець – заступник селищного голови.

11.Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) уч. Горішняк, 220 А, с. Чорні Ослави Ківнюк Наталії Степанівни.

Доповідач: Іван Марчук головний спеціаліст сектору містобудування та архітектури.

12.Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) вул. Шевченка, 28 А, с. Заріччя Стельмащук Оксани Іванівни.

13. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) уч. Горішняк, 119 А, с. Чорні Ослави Мельничука Дмитра Миколайовича.

14. Про виведення із членів ОСГ Щербюка М.М.

Доповідач: Василь Климюк  – спеціаліст відділу земельних відносин та екології.

15. Про виведення із членів ОСГ

Доповідач: Василь Климюк  – спеціаліст відділу земельних відносин та екології, будівництва та архітектури.

16. Про надання дозволу на проведення дитячого активного майданчика

«Чисте серце».

Доповідач: Петро Якимець – заступник селищного голови.

17. Про затвердження актів на списання матеріальних цінностей.

Доповідач: Віра Кухтарук – директор Делятинського ліцею № 2.

18. Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку)  вул. Стуса, 88 с. Заріччя Вацик Розалії Іванівни.

19. Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) вул. Стуса, 88 с. Заріччя Шведюк Любові Дмитрівні.

20. Різне.

Доповідач: Богдан Клим’юк селищний голова.