Делятинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача, головного архітектора сектору містобудування та архітектури Делятинської селищної ради

Дата: 06.08.2021 09:50

Делятинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

- завідувача, головного архітектора сектору містобудування та архітектури Делятинської селищної ради.

Вимоги до кандидатів:

Вища архітектурна освіта не нижче ступеня спеціаліст, вільне володіння державною мовою.

Стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років.

До конкурсної комісії подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та  проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня засвідчені  в установленому законодавством порядку;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий 2020 рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

- копію документа, який посвідчує особу;

- медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров’я України;

- письмову згоду про проведення спеціальної перевірки (при потребі);

- копію військового квитка (для військовозобов’язаних або військовослужбовців);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі її наявності);

- документ про підтвердження рівня вільного володіння державною мовою (атестат про середню освіту і додаток до нього, де є предмет "українська мова";     - диплом про вищу освіту і додаток до нього, де є предмет "українська мова"; - сертифікат зі знання української мови).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування  оголошення  про   проведення    конкурсу  за   адресою: 78442, смт Делятин, 16 Липня, 273, Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Оплата праці здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. №268 «Про упорядкування умов оплати праці працівників  апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» із змінами та доповненнями. Посадовий оклад завідувача, головного архітектора сектору містобудування та архітектури становить 6050,00 грн.

Додаткову інформацію щодо основних посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці, а також перелік питань на іспит можна отримати на офіційному вебсайті Делятинської селищної ради у розділі «Вакансії», або за адресою: 16 Липня, 273, смт Делятин, Делятинська селищна рада, моб. тел. 0670003029 (відповідальна особа за прийом документів – головний  спеціаліст відділу з правової та кадрової роботи Руснак Марія Романівна, моб. тел. – 0502930415, провідний спеціаліст відділу з правової та кадрової роботи Гедзик Ірина Іванівна, моб. тел. 0970056557).

Конкурсна комісія