Вітаємо із храмовим святом настоятеля та парафіян храму Петра і Павла УГКЦ в с. Чорний Потік!

Дата: 12.07.2021 09:07

Шановні служителю церкви, дорогі парафіяни храму Петра і Павла!

Від щирого серця вітаємо всіх із Храмовим святом — Днем пам’яті Святих апостолів Петра і ПавлаІ
Всі разом — ми єдина і велика сім’я, яка вірить у добро і своїми благими вчинками прагне створити зручні й комфортні умови для життя в громаді.
У такі свята як храмовий день кожен відчуває себе частиною великої родини, бо всі об’єдналися у любові до Бога і нашої громади, у прагненні працювати і жити для його добра, допомагати тим, хто цього потребує.

Від щирого серця бажаємо усім здоров’я, родинного затишку і Божого благословення.

Нехай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть у ваших оселях, а слово Боже надасть усім наснаги на добрі справи.

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради.