23 червня - День державної служби!

Дата: 23.06.2021 08:21

День державної служби — професійне свято в Україні, що відзначається щорічно 23 червня — у День державної служби ООН. Свято встановлено в Україні «…зважаючи на роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН…» згідно з Указом Президента України «Про День державної служби» від 4 квітня 2003 року № 291/2003.

Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби України! Виконання державних справ – це велика відповідальність. Суспільство покладає на державних службовців особливо важливі функції, довіряє вирішувати найскладніші завдання, а взамін чекає   небайдужості, компетентності та творчого ставлення до справи. Від вас залежить рівень  довіри до влади. Ви формуєте її авторитет.

Віримо, що історія гідно оцінить вашу нелегку і, водночас, почесну працю. Щиро сподіваюся на результативне співробітництво з органами місцевого самоврядування. Адже в усіх нас одна мета – будівництво держави, якою гордитиметься наш народ та поважатиме весь цивілізований  світ!