18 червня відбулась дев'ята чергова сесія восьмого скликання..

Дата: 18.06.2021 22:33

Сьогодні 18 червня в Народному Домі смт Делятин відбулася чергова дев'ята сесія Делятинської селищної ради…

Перед розглядом питань Порядку Денного селищний голова Богдан Клим’юк з нагоди прийдешнього Дня медичного працівника та Дня сімейного лікаря (відзначали у травні) нагородив подяками за сумлінну працю медичних працівників комунальних підприємств громади, за багаторічну сумлінну працю з нагоди виходу на пенсію вручив подяку вже колишньому директору Делятинського ліцею N 1 Олегу Петріщаку, а також нагородив переможців та призерів ІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади, обласних та Всеукраїнських конкурсів науково- технічної творчості, декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, зачитав списки іменинників, що святкували свої дні народження в міжсесійний період, побажав всім доброго здоров’я і розпочав роботу.

Було розглянуто та прийнято рішення з таких питань Порядку денного:

1.Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно,
відмінне від земельної ділянки
на 2022 рік на території Делятинської селищної

територіальної громади.

2.Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік

на території Делятинської селищної територіальної громади.

Доповідач: С.Северилов- заступник селищного голови.

3.Про внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2020 року № 60-3/2020 «Про бюджет Делятинської селищної територіальної громадина 2021 рік»

Доповідач: Т.Вацик- начальник відділуфінансів.

4.Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2020 № 69-3/2020 «Про затвердження фінансового плану комунальногонекомерційногопідприємства «Делятинський центр первинної медико-санітарноїдопомоги» Делятинськоїселищної радина 2021 рік».

Доповідач: І.Абрам’юк -директор КНП «Делятинський центр ПМСД».

5.Про затвердження нової редакції статуту комунальногонекомерційногопідприємства «Делятинськаміськалікарня планового лікування та реабілітації» Делятинськоїселищної ради.

Доповідач: В.Кухтарук -керівник (головний лікар) КНП «ДелятинськаМЛПЛтР».

6.Про затвердження Програми з інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекціям, пов’язаним з наданняммедичноїдопомогиКНП«Делятинськаміськалікарня планового лікування та реабілітації»Делятинськоїселищної радина 2021 – 2023 роки.

Доповідач:В.Кухтарук-керівник (головний лікар) КНП «ДелятинськаМЛПЛтР».

7.Про внесення змін до  рішення селищної ради від 05 березня 2021 року №166-6/2021 «Про затвердження Порядку запобігання та врегулюванняконфліктуінтересів в Делятинськійселищнійраді та їївиконавчихорганів».

8.Про затвердженнярозпорядженьселищногоголови.

9.Про затвердження Положення про загальні збори Делятинської

територіальної громади.

Доповідач:М.Руснак -головний спеціаліст відділу з правової та кадрової роботи.

10.Про затвердження Положення про порядок проведеннягромадськихслуханьна територіїДелятинськоїтериторіальноїгромади.

Доповідач:М.Руснак -головний спеціаліст відділу з правової та кадрової роботи.

11.Про внесення змін до рішення селищної ради №56-3/2020 р. «Про затвердження Положення про Службу у справах дітейДелятинськоїселищної ради».

Доповідач: Н.Черленюк-Почтар – провідний спеціаліст служби у справах дітей.

12.Про затвердження Положення про відділзмобілізаційноїроботи, цивільногозахисту танадзвичайнихситуаційДелятинськоїселищної ради.

Доповідач: Л.Мисюк – начальник відділу змобілізаційної роботи, цивільного захисту танадзвичайних ситуацій.

13.Про включення до Переліківоб’єктіворендикомунального майна

Делятинської селищної ради, які підлягають передачі в оренду.

Доповідач:Л. Василишин- начальник відділу земельнихвідносин, будівництва та архітектури.

14.Про затвердження Положенняпро порядок передачі в орендукомунального майнаДелятинської селищної ради.

15.Про внесення змін до рішення селищної ради від 26.11.2020 р. № 4-1/2020 «Про затвердження структури та чисельності апарату Делятинської селищної ради та її виконавчих органів».

Доповідач: І.Поп’юк- керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

16. Про розгляд звернення.

Доповідач: Б.Клим’юк- селищний голова.

Додатковий порядок денний

1.Про внесення змін до рішення селищної ради від 05.03.2021 р. № «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Делятинської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки».

Доповідач: С.Северилов- заступник селищного голови.

2.Про затвердження нової редакції Статуту Делятинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Карпатська колисанка» Делятинської селищної ради.

Доповідач: М.Гаврилюк– начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради.

3.Про здійснення бухгалтерського облікуЗарічанським ліцеєм ім. В. Яворського таЧорнопотоківським ліцеємДелятинської селищної ради.

Доповідач: М.Гаврилюк – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради.

4. Про розгляд звернення.

Доповідач: Б.Клим’юк- селищний голова.

5.Про встановлення ставок єдиного податку на території Делятинської селищної територіальної громади.

Доповідач: Т.Вацик- начальник відділу фінансів.

6.Про встановлення збору за місця дляпаркування транспортних засобівна території Делятинської селищної територіальної громади.

7.Про встановлення транспортногоподатку на території Делятинської

селищної територіальної громади.