Вітаємо зі святом Вознесіння Христового!

Дата: 10.06.2021 08:54

Ось і відрахував календар 40 днів від Великодня і прийшло святе Вознесіння Господнє. Ця подія – вознесіння Христа на небо – показує нам, як людина в відповідності зі своєю природою і сутністю долає смерть і знаходить безсмертя душі. Земля – наш тимчасовий притулок, а Небо – вічний будинок, де панує істина, добро і краса.

Сьогодні хочеться побажати всім християнам зміцнення віри, смирення, відпущення гріхів. Нехай кожен ваш крок буде спрямований лише на добро, а від невірних рішень збереже Господь Отець.

Вітаємо всіх віруючих з Вознесінням Господнім, нехай у цей день проллється світло і радість, нехай віра у щасливе майбутнє та порятунок охоронить всіх від негараздів і допоможе не втрачати надії навіть у найтемнішу годину. Зі святом і нехай на душі завжди буде світло і сонячно від  щирої любові до Бога.

З повагою селищний голова Богдан Клим’юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради.