У Делятиському ліцеї №1 в рамках програми «Велике будівництво» будується новий навчальний корпус та спортивний зал

Дата: 08.06.2021 09:19

В рамках програми Президента України «Велике будівництво» у Делятиській громаді Надвірнянського району будується новий навчальний корпус та спортивний зал на 365 учнів.
Кошторисна вартість об’єкту становить більше 34 мільйонів гривень.
Будувати навчальний корпус та спортзал почали у 2019 році. У 2020 році проєкт з будівництва школи був включений у загальнонаціональну програму «Велике будівництво». У 2021 році цей об’єкт увійшов, як перехідний у перелік проєктів, що фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку.
Цьогоріч усі будівельні роботи будуть завершені, а школярі зможуть отримувати знання у нових просторих та комфортних класах. Усі будівельні роботи здійснюються у повному обсязі.
Наразі у новозбудованому навчальному корпусі школи тривають внутрішні будівельні роботи, встановлюється сучасна система опалення, здійснюються зовнішні фасадні роботи.
В результаті будівництва нового корпусу з’являться навчальні класи для учнів молодшого віку, спортивний зал для занять фізичною культурою та спортом, бібліотека.