Вітаємо із професійним святом працівників місцевої промислововсті!

Дата: 04.06.2021 13:47

В першу неділю червня, згідно Указу Президента від 20 серпня 2002 року, наша держава відзначає – День працівників місцевої промисловості. В цей день ми вітаємо вас, працівників місцевої промисловості, вашу працю, адже місцева промисловість робить вагомий внесок, як у регіональний так і в загальнодержавний бюджет.
У цей непростий час, працівники місцевої промисловості докладають значних зусиль для забезпечення потреб місцевого населення продукцією, яка виготовляється на місцях її споживання.
Всупереч всім труднощам у вас вистачає витримки вистояти і зберегти свій виробничий потенціал.
Зичимо всім, причетним до цього свята, зустріти професійне свято з гарним настроєм і переконливою впевненістю у нових трудових здобутках. Висловлюємо щиру вдячність за наполегливу працю, добра, злагоди, благополуччя Вам і Вашим родинам. Зі святом!

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради