Співпраця ЦНАпу із Головним управлінням Держгеокадастру в Івано-Франківській області налагоджена...

Дата: 03.06.2021 09:47

2 червня 2021 року в рамках меморандуму про співробітництво між Головним управлінням Держгеокадастру в Івано-Франківській області та Делятинською селищною радою (від 21.03.2021 року) відбулася робоча нарада між начальником Відділу у Надвірнянському районі та м. Яремчі  Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Забронським Іваном Григоровичем та керуючим справами (секретарем) виконкому  Поп’юк Іванною Денисівною і працівниками відділу ЦНАП Делятинської селищної ради. Було обговорено важливі питання, що стосуються роботи зі зверненнями громадян із земельних питань, надання відомостей з ДЗК у формі витягів ДЗК про земельну ділянку, надання нормативно-грошової оцінки нам земельну ділянку, яка необхідна для відчуження земельної ділянки та укладення договору купівлі-продажу та ін.