Святкування з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей у Делятинській громаді відбулося!

Дата: 02.06.2021 09:46

Кожного року 1 червня відзначається радісне свято – Міжнародний День захисту дітей.

Щорічно цей святковий захід збирає малечу на свято, і цей рік не виняток.

На стадіоні "Прут" смт. Делятин звучали урочисті мелодії та дзвінкі пісні, лунав веселий дитячий сміх та слова радості, запальні народні та жартівливі танці додавали глядачам святкового настрою.

Заступник селищного голови, Степан Северилов, привітав усіх присутніх з Міжнародним Днем захисту дітей і зазначив, що діти – це наше майбутнє, це майбутнє нашої громади та України.

Цього дня працівниками відділу освіти, культури, молоді та спорту спільно з педагогічними працівниками ЗЗСО громади для дітей було організовано різні цікаві та пізнавальні розваги: естафета "Веселі старти", малюнки на асфальті, майстер-класи, виставка дитячих робіт та малюнків, аквагрим, фотозона, розмальовка "Карпатський експрес" та ін.

Діти — це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Посмішки дітей — це, мабуть, найкраще, що може тішити погляд. В них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше і загартоване проблемами серце.

Бережімо найдорожче!!! Щиро вдячні організаторам та всім, хто долучився до створення святкової атмосфери!