1 червня Міжнародний день захисту дітей та Всесвітній день батьків... Щирі вітання!

Дата: 01.06.2021 09:41

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаємо вас із світлими та прекрасними святами – Міжнародним Днем захисту дітей та Всесвітнім днем батьків!

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу. Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави. Саме сьогодні, ми повинні зігріти турботою, теплом і любов'ю кожне дитяче серце, щоб наші сини і дочки знали, що ми їх дуже любимо і бажаємо їм радісного та безхмарного дитинства! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними і щасливими, відчували мамине тепло, ласку і батьківське міцне плече, були здоровими та зростали в повних  благополучних сім’ях, мирному і доброзичливому середовищі, адже дитинство – це чудова пора сподівань, надій  та здійснення мрій.

Дитинство – найщасливіший час для багатьох з нас, ми завжди з теплими почуттями згадуємо роки нашої молодості й дитинства, тож давайте прикладати всі зусилля, щоб наші діти, діти нашого часу могли з посмішкою через кілька років згадувати ті роки, коли вони були маленькими, коли вони росли, і входили в доросле життя. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в життя….

Бажаємо вам, дорогі діти, вашим батькам та рідним міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай усі мрії і задуми завжди збуваються! Хай кожен день несе нові приємні несподіванки! Хай кожного із вас береже Господь!

З повагою селищний голова Богдан Клим’юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради