У Делятинській громаді на базі Білоославського ліцею ім. Марійки Підгірянки відбулася військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура») - 2021 р.

Дата: 27.05.2021 15:24

У Делятинській громаді на базі Білоославського ліцею ім. Марійки Підгірянки відбулася військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура") - 2021 р.

26 травня у с. Білі Ослави відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У грі взяли участь 7 команд  Делятинської громади: Делятинського ліцею 1, Делятинського ліцею 2, дві команди Зарічанського ліцею ім. В. Яворського, Білоославського ліцею ім. М. Підгірянки, Чорноославського та Чорнопотоківського ліцеїв.

Під час Гри учасники команд показали свою патріотичну свідомість, готовність самореалізації в основних сферах життя суспільства, в тому числі - його захист.

За результатами Гри:

І місце зайняла команда Чорнопотоківського ліцею;

ІІ місце - команда Делятинського ліцею 2;

ІІІ місце - команда Білоославського ліцею імені Марійки Підгірянки.

Голова Делятинської громади Богдан Клим'юк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Михайло Гаврилюк та головний суддя гри Василь Дідик нагородили переможців грамотами, медалями та пам’ятними подарунками, а всі інші команди отримали грамоти за участь.

Наприкінці заходу всіх присутніх частували традиційною гуцульською стравою – баношем.

Щиро вітаємо переможців Гри!

Всім учасникам бажаємо в майбутньому бажаємо успіхів у реалізації задумів та здійсненні мрій. Висловлюємо щиру вдячність всім, хто долучився до підготовки, організації та проведення гри. Організатори заходу висловлюють щиру подяку за співпрацю Надвірнянському РТЦК та СП та КНП "Делятинський ЦПМСД". Було гарно!