Пошук роботи через відділ ЦНАП

Дата: 26.05.2021 16:02

Інформуємо мешканців громади про те, що на даний час здійснюється тісна співпраця між відділом Центр надання адміністративних послуг Делятинської селищної ради та Службою зайнятості Івано-Франківської області. Фахівцями Надвірнянської філії Центру зайнятості систематично здійснюються виїзди в Делятинську ТГ з метою презентації послуг служби зайнятості.

Окрім того, у кожній територіальній громаді  представники служби зайнятості надають послуги як шукачам роботи, так і роботодавцям, а саме: з пошуку та підбору персоналу, профорієнтації, резервування часу до фахівців служби зайнятості через сервіс «Електронна черга». А також проводяться консультації щодо порядку та умов реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного для цього переліку документів, користування електронними сервісами «Електронний кабінет роботодавця», «Електронний кабінет безробітного».

Тому, звернувшись у  Відділ центр надання адміністративних послуг, кожен мешканець громади може отримати інформацію що стосується пошуку роботи, або прийти на зустріч із представником служби зайнятості.

Звертайтеся, будемо раді допомогти.