Проведено І етап змагань "Шкільна футбольна ліга Івано-Франківської області" серед дівчат 5-7 класів футбольного сезону 2020-2021 рр.

Дата: 26.05.2021 15:13

25 травня  в смт Делятин на селищному стадіоні було проведено І етап змагань "Шкільна футбольна ліга Івано-Франківської області" серед дівчат 5-7 класів футбольного сезону 2020-2021 рр.

В результаті емоційної та напруженої гри третє місце отримала команда Делятинської гімназії , друге місце посіла команда Чорноославського ліцею, а перемогу здобула команда Делятинського ліцею1.

Щирі вітання для призерів та переможців, а також окрема подяка медичним працівникам  КНП "Делятинський центр первинної медико-санітарної допомоги" за проведення патронату заходу.