Вітаємо бронзових призерів IX обласної спартакіади!!!

Дата: 21.05.2021 10:54

15 травня 2021 року у місті Івано-Франківськ на базі Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання відбувся 2-ий етап IX обласної спартакіади між командою депутатів обласної ради та збірними командами, сформованими з депутатів місцевих рад шести районів Прикарпаття.  Збірна команда Надвірнянського району у складі якої були представники Делятинської громади, гідно представила район на IX обласній спартакіаді зайнявши почесне третє місце.

З числа переможців буде сформована збірна команда Івано-Франківської області, яка представить Прикарпаття на IX Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів.

Щиро вітаємо нашу збірну команду з високими результатами! Бажаємо спортивного духу, надхнення та перемоги в усіх справах!