20 травня Всесвітній день вишиванки. Делятинська селищна рада підтримує Всеукраїнський флешмоб

Дата: 20.05.2021 07:15

Сьогодні, 20 травня, відзначається Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Нехай День вишиванки зітре кордони і об'єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення. Бажаємо всім зміцнення української ідентичності заради процвітання України. Відмінного настрою і різнокольорових вражень! Нехай рідна земля вас захищає, охороняє від усіх бід і неприємностей, а головне – надає сил, натхнення на нові досягнення! Бажаємо вам завжди залишатися сильними, міцними і чудовими!

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради