Відбулось чергове засідання виконавчого комітету...

Дата: 18.05.2021 16:26

18 березня 2021року відбулося засідання виконавчого комітету Делятинської селищної ради.

На засіданні було заслухано доповідачів та розглянуто такі питання Порядку денного:

1. Про забезпечення охорони громадського порядку на території  Делятинської  територіальної громади.

Доповідач: Петро Якимець   заступник селищного голови Делятинської селищної ради.

Співвідповідач: Тарас Тимчук дільничний  інспектор Надвірнянського відділу поліції.

2. Про затвердження протоколу  комісії по розгляду земельних спорів  та інших звернень, які потребують вивчення  на місцевості на території Делятинської  селищної ради, від 15.04.2021 № 3/2021.

Доповідач: Василь Климюк    спеціаліст відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

3. Про надання матеріальної допомоги жителям Делятинської територіальної  громади.

Доповідач: Василь Юзьків  – провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення.

4. Про надання згоди на вчинення правочину Климчук Оксані Володимирівні.

Доповідач: Черленюк-Почтар   провідний спеціаліст служби у справах дітей.

5. Про надання згоди на вчинення правочину Голдибану Андрію Андрійовичу.

Доповідач: Черленюк-Почтар   провідний спеціаліст служби у справах дітей.

6.  Про  стан дотримання чинного земельного законодавства в Делятинській селищній раді.

Доповідач: Любомир Василишин   начальник відділу земельних відносин, будівництва та архітектури селищної ради.

7. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) вул. Франка, 52 А, с. Заріччя  Вацику Павлу Михайловичу.

Доповідач: Іван Марчук – головний спеціаліст з питань архітектури відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

8. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна комунальної власності Делятинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Карпатська колисанка»  вул. 16 Липня, 113 Г смт Делятин.

9. Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) участок Центр, 288 с. Чорні Ослави Чуревич Олені Миколаївні.

10. Про виведення з членів ОСГ Домитрак Галину Юріївну.

Доповідач: Ілона Мацків – спеціаліст з питань архітектури відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

11. Про виведення з членів ОСГ Грещук Надію Дмитрівну.

12. Про виведення з членів ОСГ Шеремету Марію Степанівну.

13. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Доповідач: Петро Якимець – заступник селищного голови.

14. Про визначення виконавця з надання послуг із вивезення побутових відходів на території Делятинської територіальної громади.

Доповідач: Петро Якимець – заступник селищного голови.

15.  Про виведення з членів ОСГ Дем’янчук Мар’яну Василівну.

Доповідач: Василь Климюк – спеціаліст з питань архітектури відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

16. Про виведення з членів ОСГ Лейбюк Ганну Григорівну.

17. Різне.

Доповідач: Богдан Клим’юк селищний голова.