Діалог із сусідами - важливий аспект успішного розвитку

Дата: 14.05.2021 09:57

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуМіж Делятинською селищною територіальною громадою  в особі селищного голови Богдана Клим'юка та Надвірнянською міською територіальною громадою в особі міського голови Зіновія Андрійовича укладено договір про міжбюджетний трансферт. Відповідно до рішення Делятинської селищної ради  № 60-3/2020 від 24.12.2020 року "Про бюджет Делятинської селищної територіальної громади на 2021 рік", протоколу засідання постійної депутатської комісії Делятинської селищної ради з питань бюджету, фінансів, податків, інвестицій, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики від 14.04.2021 року № 14 Делятинська селищна рада передбачає в бюджеті Делятинської селищної територіальної громади на 2021 рік кошти для надання субвенції бюджету Надвірнянської міської територіальної громади у сумі 155 000,00 грн на:

-надання спеціальної освіти мистецьким школам (на відшкодування витрат за навчання дітей із населених пунктів Делятинської територіальної громади в художній школі) у сумі 100 000 ,00 грн;

-на утримання КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області (для обслуговування закладів освіти Делятинської селищної ради) у сумі 25 000,00 грн;

-для КНП "Надвірнянська ЦРЛ" (для придбання комп'ютерної техніки) у сумі 30 000,00 (з можливістю залучення коштів до спеціального фонду).