Відзначаємо День Пам'яті та Примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні...

Дата: 09.05.2021 08:37

Шановні мешканці Делятинської громади!

Цьогоріч виповнюється 76 років з дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Українські ветерани зробили значний внесок у перемогу в Другій світовій, тож День перемоги над нацизмом викарбований в національній пам'яті не одного покоління.

Це свято важливе для нашого народу й нашої історії. День пам'яті та примирення – символ мужності та згуртованості заради вищої мети – спільної перемоги.

На жаль, з року в рік, учасників у Другій світовій війні залишається все менше, і кожен українець зобов’язаний дякувати їм за мирне небо над головою.

Світла пам'ять загиблим у боях за визволення, захист честі та гідності рідного народу. Земний уклін героям війни, які зуміли вижити у страшному пеклі ворожих навал та крізь усе життя пронесли любов до Батьківщини.

Наш святий обов’язок — шанувати безцінний подвиг ветеранів, зберегти спогади очевидців кривавих років війни для наступних поколінь. На жаль, українська земля і досі жадана для деяких країн. Військові події на сході України, що досі тривають, показують нашу згуртованість, єдність, мужність українського народу. Ми продовжуємо боротьбу за мир та нашу землю.

У сонячний травневий день ми щиро вітаємо ветеранів та бажаємо їх міцного здоров’я, родинного благополуччя та мирного неба.

Пам’ятаймо, що перемога над нацизмом далась нам та усьому світові надзвичайно високою ціною! Тому у свідомості кожного повинно закарбуватися те, що ця СВІТОВА ВІЙНА ПОВИННА СТАТИ ОСТАННЬОЮ.

Здоров'я всім і мирного неба!

З повагою селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради