День Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

Дата: 08.05.2021 11:42

8 травня у всьому світі відзначається Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Саме в цей день народився засновник Міжнародного руху Анрі Дюнан.

Товариство допомагає десяткам тисячам людей щороку, надаючи підтримку в залежності під потреб конкретних осіб в кожному регіоні України. Від надання гуманітарної допомоги до психосоціальної підтримки –  можемо допомогти людям підготуватися, пережити та відновитися після кризи чи надзвичайної ситуації.

Товариство Червоного Хреста України діє в нашій країні вже 101 рік і стало надійною опорою держави у гуманітарній сфері та такою організацією, куди люди завжди можуть звернутися по допомогу. Приділяється увага тим, хто потребує підтримки. Це наша відданість людям, наша прихильність справі гуманності.

Міжнародний рух складається з

• Міжнародного Комітету Червоного Хреста,
  • Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та
  • 191 національного товариства різних країн, серед яких і Товариство Червоного Хреста України.

11,7 млн активних волонтерів Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в світі – це глобальна мережа, що стверджує ідеали милосердя та взаємодопомоги. Щороку ці віддані особи допомагають понад 160 мільйонів людей в усьому світі, рятують життя та полегшують страждання. Товариство Червоного Хреста України пишається бути частиною цієї всесвітньої гуманітарної

Товариство Червоного Хреста України вже 103 роки піклується про людей, які опинились у складних життєвих обставинах і потребують допомоги.