Граничний термін сплати єдиного внеску підприємцями за 4 квартал 2020 року – 19 січня 2021 року

Дата: 12.01.2021 13:28

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що фізичні особи-підприємці зобов’язані сплачувати єдиний внесок не пізніше 19 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

Відповідно до Закону України № 2464-VI "Про збір і облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, фізичні особи-підприємці сплачують за себе єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування щоквартально до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок, або щомісячно авансовим внеском – до 20 числа кожного місяця поточного кварталу.

Відповідно, підприємці, які сплачують єдиний внесок щомісяця - у жовтні за вересень, листопаді за жовтень, грудні за листопад 2020 року та січні 2021 року за грудень 2020 року повинні сплатити його суму у розмірі 1100 грн.

Якщо єдиний внесок сплачується щоквартально, то за ІV квартал 2020 року необхідно сплатити 3300 грн (1100 грн х 3 місяці).

Звертаємо увагу платників єдиного внеску, що з 04.01.2021 рокукошти з єдиного внеску сплачуються платниками на нові рахунки.

Переглянути нові реквізити рахунків, на які необхідно сплачувати єдиний внесок розміщено на офіційному веб-порталі Територіальних органів ДПС в Івано-Франківській області в розділі «Бюджетні рахунки».

Читайте актуальну та необхідну інформацію з податкових питань на офіційних сторінках ДПС України у соціальних мережах:

FACEBOOOK

TELEGRAM https://t.me/tax_gov_ua