УВАГА!!! Збільшено розмір штрафів за помилковий виклик спецслужб

Дата: 05.05.2021 11:10

Українцям збільшили штрафи за помилковий виклик спеціальних служб. Відповідний закон був представлений у державному виданні «Голос України» 16 квітня 2021 року.

Тепер завідомо неправдивий дзвінок в аварійно-рятувальні підрозділи тягне за собою стягнення в розмірі від 50 до 200 неоподатковуваних мінімумів, або від 850 до 3,4 тисяч гривень. Аналогічна сума буде стягуватися за помилковий виклик медиків і поліцейських. Раніше суми були набагато менше - від 3 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або 51-119 гривень.

«Завідомо неправдивий виклик пожежно-рятувального підрозділу (частини), поліції, бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги або інших аварійно-рятувальних формувань — тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», - написано в законі.