До наших воїнів на східному кордоні України прибули великодні пакунки....

Дата: 30.04.2021 09:52

Фото без описуЗавдяки небайдужим мешканцям громади, власникам магазинів, приватним підприємцям, керівництву громади, місцевим старостам до акції «Збери великодній кошик для воїна» було зібрано пакунки для наших бійців, що знаходяться на східному кордоні…. Передали і вже доставили у зону конфлікту ковдри, засоби особистої гігієни, продуктові набори, консервації, фрукти, печиво, чай, каву, пальне, медичні препарати, кошти…. Особливі емоції викликали передані учнями ліцеїв громади вітальні листівки, малюнки, вірші та побажання повернутися живими і здоровими…Завдяки зусиллям перевізників та Божій допомозі товари успішно були доставлені за призначенням.

Цінуємо ваші подвиги, схиляємося перед вашою жертовністю і згадуємо вас у передвеликодніх молитвах…. Нехай ці святкові пакунки з рідної землі зігрівають ваші серця і нагадують про те, що тут вас хтось чекає….

P.S. Частина фото із приватної сторінки у фейсбук Назарій Кішак

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису